Durva szezonkezdet Újpest részről

sport Újpest

Kiábrándító vereséget szenvedett az Újpest FC Debrecenben. A Loki 4:0 sikert ért el odahaza. Valójában egy mondatot nem ér meg, hogy milyen volt a meccs, ugyanis az első félidőben vagy a hideg vagy az ürességtől kongó óriási stadion zavarta meg a fiúkat, akik focizni sem nagyon akartak. Nem is történt semmi, 0:0 eredménnyel mentek „pihenni” – bár nem volt mit kipihenni – a srácok.

A debreceni gőzmozdony a második félidőben indult be, amikor is már a 49. percben Szécsi Márk, majd pár perccel később megint ő volt eredményes, így 10 perccel a második játékrész kezdése után már 2-vel ment a cívisváros csapata. Bacsa Patrik piros lapos megmozdulása után a tizenegyest Bódi Ádám értékesítette. Az i-re a pontot Tunde Adeniji tette fel, aki 4:0-ra módosította az eredményt.

Ezzel az Újpest az OTP Bank Liga 19/20-as idényének tabelláján a 6. helyen áll 24 ponttal. Innen már csak felfele vezet az út…